.

 

 אמנים של Forte Records

Roy Nizzani

 

מפיק אלבומים וטכנאי סאונד. רועי מתמחה בתחום רחב של סגנונות כולל היפ הופ, אר׳אנ׳בי׳ רוק, טכנו ודאנס. מתמחה בשילוב אמירה אישית ויצירתיות עם מיינסטרים ופופ.

Izakman

איתמר אייזק, זמר יוצר בסגנון רוק'נ'רול קלאסי/פסיכדלי, שירים שמזכירים תקופות טובות של חלוצי הרוק כמו הביטלז. איתמר כותב ושר באנגלית בריטית, השירים שלו מאופיינים בחוויה טריפית, הסאונד שלו מלא אבק וחול, כמו תקליט ישן וטוב. בין השנים 2018-2020 הקליט עם המפיק המוזיקלי הראשי, רועי ניצני, את האלבום החדש שלו שצפוי לצאת בתחילת 2021. האלבום התחיל מהקלטות ביתיות, בעבודה אחד-על-אחד בין רועי ואיתמר עם מחשב, ובהמשך התגבשה להקה עם מתופף, בסיסט, גיטריסט וקלידן. האלבום הקרב ובא של איתמר, מכיל שני חלקים המשלימים זה את זה - הפקה ביתית שעברה מיקס ומאסטרינג כאן ב- Forte Records, והקלטות אולפן עם להקה אצלנו באולפן. כל המוזיקה הזו מתגבשת לכדי יצירה אחת מיוחדת במינה. הסינגל הראשון מתוך האלבום נקרא Cyber Love, שכבה לשבחים וביקורות חיוביות בארץ ובאנגליה. הקליפ הייחודי שלו - התקבל לפסטיבל קליפים בלונדון שייערך בסוף שנת 2020.

Eitan Reiffman

זמר-יוצר ומפיק, בוגר מגמת הפקה מוזיקלית בבית הספר "רימון". מנגן גיטרות, בס ופסנתר. לאיתן יש קול ייחודי ומנעד רחב במיוחד, מהבסים הנמוכים ועד לקולות רקע הגבוהים ביותר - הוא עושה את הכל. הסאונד של איתן משלב הקלטות ביתיות מלאות בקסם והשראה, יחד עם עריכת סאונד ייחודית של Forte Records שגורמת להכל להישמע כמו הקלטות סודיות משנות ה-60. במהלך שנת 2020, בשיאו של משבר הקורונה, איתן הסתגר בבית והקליט סקיצות לעשרות שירים. אצלנו ב- Forte Records השירים האלה התגבשו לכדי אלבום עם סאונד ייחודי, חם ועמוק - מהסוג שכבר הרבה זמן לא שמענו.

Alon Shar

זמר יוצר מלחין, בן למשפחה של מוזיקאים

[אבא יואל שר ז"ל]

בשנות העשרים המאוחרות החל את דרכו עם כמה הרכבים ביניהם ההרכב 

"מניפסט".

אחד המתמודדים הבולטים בעונה הראשונה של דה וייס

שיתף פעולה עם המון יוצרים ביניהם ינון יהל/ סער בדישי/גיל ויין ועוד.

לאחר שעבר דרך [בין השאר גם בתפקיד הבס בווקה פיפל]

יוצא אלון לקריירת סולו.